Esterbijoux mücevherleri nasıl yapılır?
Mücevherlelerimiz, yapraklar, çiçekler tohumlar ve doğal kabukların el yapımı kaplamasıdır. Toplandıktan ve dikkatli bir şekilde temizlendikten sonra, bakırın içine batırılmışlardır, bu onları korur, ve onların sert hale gelme özelliğini sağlar. Bundan sonra, iki kez tekrarlanmak üzere altın ve gümüş banyo yaptırılarak kaplıdır. Electro çökelme aşaması sona erdikten sonra, parçalar durulanır, kurutulur ve el ile cilalanır. Daha fazla bilgi için, bir açıklayıcı video işleme tüm aşamaları gösteren mevcuttur. bağlantı

Esterbijoux yapraklarını basılı yapraklardan nasıl ayırt edebilirim?
Tamamen elle yapılır bir Esterbijoux ürünün, seri basılı bir cisimden tanınması çok basittir.
Ürünlerimiz doğal bir element (bir yaprak, bir tohum, vb) vardır. Şekil, boyut ve detay açısından birbirlerinden daima farklıdır; onları eşsiz benzersiz ve kolayca tanınabilir kılan şey budur. Esterbijoux ürünleri doğal bir yapısı var mı?
Esterbijoux doğal elementleri kaplamada uzmanlaşmıştır: yapraklar, tohumlar, çiçekler ve kabuklar. Sadece deniz ATI,deniz yıldızı ve mermiler dökümlerle yapılır.

Her yaprak sembolik bir tanımla ilişkilendirilir. Kökenleri nedir?
Ağaçlar ve bitkilerin anlamı her zaman geçmişte temsil edilmiştir, insan ve doğa arasındaki ilişkide önemli bir faktördür. Eski kültürlerde her şey doğal döngülerin ve özelliklede yaşam döngüsünü ve kozmozun 3 parçasını daima ilişkilendiren olsaılığı temsil eden öğeleri etrafında dönmüştür:altkat(kökler), dünya ( gövde) ve gökyüzü (taç). Kelt sembollerinde ağaçların büyük önemi ve kutsal bir değeri vardı, Onbeş ağaçlar bir araya gelerek kendi özgünlüğüve anlamlarıyla kelt takvimi yaratmak kadar büyük önem taşıyordu.Özellikle doğum tarihiyle alakalı olan bitknin görevlerinin koruması altında doğanlara enerji ve canlılık kazandıracağına inanılmaktadır.

Esterbijoux mücevherleri nikeli kullanıyor mu?
Evet, hem ürünlerimiz hem de tüm metal bileşenler (nuns,zincirler,tablolar, vb.) nikelsiz altın veya gümüş kaplanmıştır. Bununla birlikte eğer ciddi bir alerje maruz kalmanız durumunda kostüm takılarımızı önermiyoruz.
Mücevherlerinizi bir dükkandan alabilir miyim?
Ürünlerimizi, İtalya’da ve yurtdışında ürünlerimizi satın almak mümkündür.
Size en yakın olanını bulmak için lütfen e-posta gönderin: info@esterbijoux.com

Bu web sitesinde ürünlerinizi satın alabilir miyim?
Bu web sitesi tüccarlar ve dükkanlar müşterilerimiz için bir satış yeridir.
Eğer özel iseniz ve ürünlerimizi satın alabileceğiniz e-ticaret siteleri bilmek istiyorum, bize bir e-posta gönderin: info@esterbijoux.com

Bu web sitesinde ürünlerinizi satın alabilir miyim?
Bijoux’imizi aracı olmadan sadece mülkiyetle ilgili sergiler sırasında satın almak mümkündür yaklaşan halka açık etkinlikler hakkında bilgi almak için lütfe haberle bölümğndeki web sitesini ziyaret et, bize bir e-posta gönderin: info@esterbijoux.com

Esterbijoux ürünleri garanti kapsamında mıdır?
Mücevherlerimiz, satın alma tarihinden itibaren iki yıl geçerli olan üretim kusurları için garanti kapsamındadır.
Her mücevher için, garanti ürünün kendisinin satın alma belgesinden oluşur.
Garanti şunları içermez: Kaplamanın renk değişikliği (özellikle parfüm ve detarjan kullanılması nedeniyle)
Aşınma ve yaşlanmanın normal sonuçları.
Kaza sonucu oluşan hasar veya kırılmalar.
El yapımı ürünü olan kusurlar olarak yorumlanmamalıdır: yaprakların küçük asimetrisi ve bir parça ile diğer parça arasında şekil ve boyut arasındaki normal fark, sadece ürünün özellikleridir.

Kırık veya hasarlı bir yaprağı onarmak mümkün mü?
Hayır. Doğal bir ürün olduğundan, ne yeniden inşa etmek ne de tamir etmek mümkün değildir.

Kaplama için hangi metal kullanıyorsunuz?
Yapraklar, tohumlar, çiçekler ve kabuklar, bizim doğal biyofoların tabanında olan, bakır ince ama çok dayanıklı bir tabaka ile kaplıdır, daha sonra değerli metallerle kaplıdır: 24 kt altın, gül altın ( altın, gümüş ve bakır alaşımı) ve rodyum gümüş (Koyulaştırmaz ve parlaklığını korur) içerir.

Mücevherimle nasıl ilgilenebilirim?
Kroma zarar verdiği ve metallerin oksidasyonunu hızlandırdığı için kozmetik, parfüm, deterjan ve alkol ile doğrudan temas önlemek tercih edilir. Işık kaynaklarından uzak tutmak ve tozdan uzak tutmak tavsiye edilir. Temizlik ve parlatma konusunda yumuşak bir bez kullanılabilir.

Sizinle nasıl temasa geçebilirim?
Herhangi bir zamanda, bir e-posta gönderebilirsiniz info@esterbijoux.com ya da 0039’da ofisimizi arayın.(0)331.876.002 ofis saatleri sırasında.